0535 462 72 96
info@trakyafile.com

Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat filesi ve güvenlik filesi alanında firmamızın genç ve dinamik bir yapıya sahip olması, tecrübeli ve uzman bir ekip ile başarılı ilerleyişimiz hız kesmeden devam etmektedir.

Kullanmış olduğumuz ürünler tamamen sertifikalı ürünler olup iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır.

 

Vizyonumuz

Bilim ve teknolojinin, ekonomik ve toplumsal yarar sağlayacak biçimde kullanılması, kaliteli malzeme kullanarak iyi bir işçilikle en uygun maliyete proje teslimi hedefimizdir. Kaliteyi ve güvenirliliği ilke edinen anlayışımızla İnşaat güvenlik ağı projelerinize özel çözümler üreterek, yaptığımız işlerden aldığımız olumlu geri bildirim ve müşteri memnuniyeti, bizleri güçlendiren en önemli değerlerin başında gelmektedir.

 

Misyonumuz

Kaliteyi tamamen sertifikalı ve güvenceli malzeme ile en uygun fiyatlarla sunarak iş güvenliği ve işçi güvenliği gibi uzman olduğumuz konularda siz değerli müşterilerimize dinamik bir yapı ile hizmet vermek, imalat ve hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak ve çözüm ortağı olmak.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0535) 462 72 96